Do uzyskania jednego pasemka używamy dwóch ultra-cienkich elastycznych pasków włosów, z których każdy został specjalnie zaprojektowany i wykonany z medycznie przetestowanej taśmy. Jest to tak zwana metoda kanapkowa, gdzie nasze naturalne włosy znajdują się pomiędzy dwoma pasemkami easihair pro. Stwarza to idealne, elastyczne połączenie włosów naturalnych bez ostrych krawędzi. Dzięki temu ryzyko pęknięcia włosów jest wykluczone, unikniemy też nieprzyjemnego uczucia ciągnięcia w pozycji leżącej.

 

Cechy easihair pro:

 

• Te same pasma można nosić nawet do roku

• Przedłużanie jest niezauważalne

• 100% naturalny włos Remi hair
• Prosta metoda zakładania - doskonała wytrzymałość użytkowania
• Oszczędność czasu na przedłużaniu i zagęszczaniu włosów. Średnio potrzeba mniej niż godzinę na przedłużanie włosów metodą easihair pro
• Bezpieczne dla włosów i ultra-cienkie.
• Wielokrotnego użytku. Po noszeniu przez ok. 2-3 miesiące można je łatwo usunąć i po założeniu nowych taśm ponownie przymocować.
• Usuwanie pasemek easihair pro nie niszczy włosów, a ultra-cienkie połączenie gwarantuje komfortowe i dyskretne użytkowanie.

TAKIE PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW, TYLKO U NAS !

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ 

Marzysz o długich, pięknych włosach, a nie lubisz „okresu przejściowego” podczas ich zapuszczania? A może chciałabyś w trakcie jednej krótkiej wizyty w salonie fryzjerskim zmienić swoją krótką fryzurę w burzę wspaniałych, długich, gęstych włosów? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przedłużanie, zagęszczanie włosów produktami amerykańskiej marki easihair pro!

 

Do przedłużania, zagęszczania włosów metodą easihair pro wykorzystywane są 100% włosy Remi w jakości premium.

Jak to działa?

 

Do kompletnego przedłużenia,zagęszczania włosów potrzeba zazwyczaj około 20-30 pasemek. Założenie pasemek easihair pro trwa średnio mniej niż jedną godzinę. Jeszcze szybciej i bez szkodliwego oddziaływania na nasze naturalne włosy można usunąć pasemka easihair pro. W tym celu pasemka spryskuje się specjalnym płynem i po upływie niecałej minuty usuwa z włosów. Następnie na pasemka zakłada się nowe taśmy easihair pro i można je ponownie założyć. Przy odpowiedniej pielęgnacji te same pasemka można użyć 3-6 razy.

 

Witaj w świecie bezgranicznych możliwości metody easihair pro!

Przedłużanie i Zagęszczanie Włosów

EASIHAIR PRO

O Nas

Strona Główna

Oferta

Kontakt

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Rezerwacja on-line

Strona Główna

O Nas

Oferta

Rezerwacje On-line

Hair Spa

Hair Atelier & Spa, Piotr Sierpiński

ul. Grunwaldzka 52, 60-311 Poznań

Tel: +48 61 415 14 11

 email: atelier@piotrsierpinski.pl

Przedłużanie i Zagęszczanie Włosów

Kontakt

Hair Spa

all rights reserved. Piotr Sierpinski 2016-2017